Tapasztalt Recruiter munkatársat keresünk!

Piacvezető, nemzetkozi contact center szolgáltató cégünk budapesti irodájába keresünk új munkatársat a HR csapat támogatására.

A Comforce Zrt. budapesti központú, az Egyesült Államokban CloudAgents néven alapított, vezető Cloud Contact Center, amely magas színvonalú, többnyelvű szolgáltatásokat nyújt több mint 12 000 ügyintézővel világszerte. A szolgáltatások több mint 40 anyanyelvi szinten beszélt nyelven állnak rendelkezésre.

FELADATOK

  • Toborzási és kiválasztási feladatokban való részvétel
  • toborzási lehetőségek felmérése/javaslattétel
  • álláshirdetések/megjelenések kezelése
  • belső és külső adatbázisszűrések
  • beérkező önéletrajzok feldolgozása, kezelése
  • Online állásinterjúk szervezése
  • első körös interjúztatás online
  • jelöltek értékelése
  • HR adminisztratív feladatok támogatása
  • Különféle toborzási technikák, módszerek felkutatása, implementálása
  • Aktuális munkaerő piaci információk gyűjtése, toborzási trendek figyelemmel kísérése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség, kommunikációs vagy HR szakon
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Online toborzási felületek ismerete
  • Megbízhatóság
  • Kreatív, rugalmas, terhelhető, kitartó személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tárgyalási és együttműködési képesség
  • Gyors probléma felismerő és megoldó képesség
  • Logikus, komplex gondolkodásmód
  • Precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Teljes munkaidő

ELŐNY

  • Kiválasztásban szerzett munkatapasztalat
  • Középfokú német vagy francia nyelvtudás

AJÁNLATUNK

  • Kihívásokkal teli, változatos munkákat/feladatokat biztosítunk
  • Komplex HR tevékenység megismerésének lehetősége
  • Startup csapatunkkal való növekedés lehetősége, új területek megismerése, kiaknázása
  • Nemzetközi tapasztalatszerzés
  • Kreatív ötleteknek teret adunk
  • Önállóságot biztosítunk
  • Nemzetközi csapatunk dinamikus légkörben dolgozik
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk
  • Összetartó, vidám csapat vagyunk

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Lurdy Ház, Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

  • Ha érdekesnek találod ezt a lehetőséget, és megfelelsz a követelményeknek, jelentkezz angol nyelvű önéletrajzoddal, motivációs leveleddel, valamint bérigényed megjelölésével itt:  jobs@cloudagents.com

Visszajelzések

Vállalatunk célja egy teljesen új potenciális ügyfélkör feltérképezése volt, amikor a Comforce-al először találkoztunk. Abban biztosak voltunk, hogy tapasztalt partnert keresünk, hiszen az értékesítési folyamat egyik legérzékenyebb területét, a hideghívások segítségével történő időpont egyeztetés lebonyolítását szerettük volna...

Tóth Balázs, sales manager