Szoftverfejlesztő (PHP, Java)

A COMFORCE Zrt. (CloudAgents) Közép-Európa első magyar tulajdonú cloud contact center szolgáltatója nemzetközi növekedési terveinek megvalósításához keres Szoftverfejlesztő (PHP, Java) munkatársat azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Web-alapú alkalmazásfejlesztés teljes életciklusát felölelő feladatok
  • Üzleti logika megvalósítása, felhasználói felületek kialakítása, tesztelése
  • Proaktív javaslattétel üzleti folyamatok szoftveres automatizálására

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • 2-5 éves PHP és JAVA releváns fejlesztői tapasztalat (J2EE, ExtJS)
  • Relációs adatbázis tervezési és alkalmazási ismeretek (MySQL), REST/JSON tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás, felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó szervező- és problémafelismerő készség, alkalmasság önálló munkavégzésre
  • Folyamat és rendszerszemlélet, gyakorlatias hozzáállás, igényes munkavégzés

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Agilis módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatal, innovatív, dinamikus, többnyelvű nemzetközi csapat
  • Főállású alkalmazotti jogviszony gyors előrelépési lehetőséggel
  • Startupként indult, gyorsan fejlődő vállalat, növekvő nemzetközi jelenléttel
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Munkavégzés helye:

  • Lurdy Office Center Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és a fenti feltételeknek megfelelsz, kérjük, küld el magyar és angol nyelvű motivációs leveled és önéletrajzod (a fizetési igény megjelölésével) a következő címre: jobs@cloudagents.com

Visszajelzések

A kiszervezéssel kapcsolatos döntés-előkészítési folyamatot a Comforce csapata hatékonyan és minden kérdésre kiterjedően támogatta. Az operatív előkészítés folyamán kollégáik ismételten tanúbizonyságot tettek szakmai kompetenciájukról, amely segítségével sikerült rövid idő alatt átlátniuk a Praktiker komplex ...

Sáfrány Katalin, Marketing és online szolgáltatások osztályvezető